Charita Česká republika

Správce/Správkyně dárcovských nástrojů

Praha Plný úvazek ihned výběrové řízení

Naše technologické hodinky budou šlapat tak, jak je seřídíš Ty.

Moderní fundraising se neobejde bez moderních, plně funkčních a spolehlivých digitálních řešení. Online platby protékají platebními branami,  vztahy s dárci se budují skrze CRM systém a dokonce i tříkráloví koledníci budou asi brzy vybaveni platebními terminály. Má-li všechno skvěle fungovat a stále se zlepšovat, je třeba tyto systémy spravovat a rozvíjet. Proto je nutné sbírat a následně srozumitelně formulovat požadavky ryzích uživatelů odborníkům a organizačně dohlížet nad vývojem inovací. Spousta komunikace s odborníky i laiky čeká na nového člena/novou členku týmu na pozici

Co je důležité umět?

  • komunikovat s odborníky (ideálně z oboru IT nebo finance)
  • pracovat s PC na pokročilé úrovni (Excel, Word, redakční systémy…)
  • pracovat pečlivě a systematicky
  • mít skvělé organizační schopnosti
  • používat online nástroje pro práci s daty (výhoda)
  • přemýšlet o práci proaktivně
  • pracovní zkušenost na pozici „správce databází“, „specialista technické podpory“, „business analytik“ a podobných VÝHODOU nikoliv podmínkou

Jaká je náplň práce?

  • spravování platební brány (PB)
  • komunikace s poskytovatelem PB
  • spolupráce s charitní sítí na rozvoji PB
  • komunikace s dodavateli technických řešení
  • projektové vedení dílčích úprav
  • správa a rozvoj databáze dárců (CRM)
  • komunikace s dárci související se CRM

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days ročně
  • notebook a mobilní telefon,
  • flexibilní pracovní dobu a 2 dny v týdnu home office
  • pravidelné navyšování mzdy a bonusy za odpracované roky
  • zázemí neziskové organizace s více než stoletou historií

ale hlavně

  • tisíce úžasných příběhů pomoci, které se staly i díky Tobě…

Pokud si myslíš, že s Tebou budou naše dárcovské nástroje v těch nejlepších rukou, pošli nám prosím, svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na odpověď, setkání a možnou budoucí spolupráci.