Staň se dobrovolníkem a zažij léto s Young Caritas!
16. července 2020 Z domova

Staň se dobrovolníkem a zažij léto s Young Caritas!

Přidej se do party nadšenců, kteří umějí dotáhnout věci do konce a užívat si společnou radost z úspěchů. Vážíme se dobrých nápadů a dáváme příležitost všem bez rozdílu!

Loni jsme díky úsilí několika desítek dobrovolníků zvládli spoustu báječných věcí. Uspořádali jsme řadu "živých knihoven" na českých školách a letních akcích. Mluvili jsme s návštěvníky několika festivalů o tom, jak to chodí na humanitárních misích a proč je důležité podporovat rozvojovou spolupráci mezi zeměmi, proč je migrace součástí moderního světa a jak jí porozumět. Seznamovali jsme veřejnost s cíli udržitelného rozvoje apod. Rok se s rokem sešel a my opět hledáme posily. Do čeho se můžete zapojit?

Příměstský tábor Cesta po světadílech: 20.–24. 7. 2020

Rozhodli jsme se přispět do nabídky pražských příměstských táborů jedním, který bude mít globální rozměr. Máte chuť se zapojit? Chcete sdílet svoje zkušenosti? Rádi pracujete s dětmi, nebo jste to vždycky chtěli zkusit? Teď je nejlepší příležitost!


Charita na "Filmovce": 8.–9. 8. 2020

V Uherském Hradišti letos budeme mít pod palcem kromě workshopů pro děti také vernisáž výstavy Vietnam Stories, několik diskusí a jedno divadelní představení. Cítíš, že je to chvíle přiložit ruku k dílu?

Příměstský tábor Země na dlani: 24.–28. 8. 2020

Uvědomujeme si, že budoucnost patří nejmladší generaci. Chceme spolu s nimi objevovat, jak můžeme být odpovědnější k našemu životnímu prostředí. Malí hrdinové do 8 let to jistě zvládnou a ty jim můžeš pomoci! #createfuture

WEMIND, Festival lidí v pohybu: 29. 8. 2020

V Praze na Střeleckém ostrově se ve spolupráci s Malostranskou besedou chystá něco velkýho! Pomoc bude potřeba při koordinaci, vítání a doprovázení hostů nebo při závěrečném úklidu na place. Skvělý pocit a prima den zaručen!

Zapojte se! Kontaktujte tým Young Caritas na Facebooku @charitavesvete nebo pište na e-mail petra.spikova@charita.cz

Petra Špiková

projektová koordinátorka GRV
Tel.: 296 243 330 E-mail: _.GBRWih4dBFRYUSYanBZd54Ys