Příměstské tábory s Young Caritas v Praze
9. července 2020 Z domova

Příměstské tábory s Young Caritas v Praze

Chystáme pro vás a vaše děti příměstský tábor, který proběhne ve dvou termínech 20.–24. července 2020 pro děti od 9 do 13 let (celodenní program) a 24.–28. srpna 2020 pro děti od 5 do 8 let (půldenní dopolední program) v hotelu a školícícm středisku Marianeum.

Jsme Young Caritas a zveme vás na léto plné zážitků v Praze s Charitou Česká republika.

Příměstský tábor cesta po světadílech

Určený dětem od od 9 do 13 let proběhne 20.24. 7. 2020 a nabízí celodenní program.

Týden plný her a zábavného poznávání nepoznaného. Užijeme si stopování křížem krážem Afrikou, podíváme se na exotická místa Asie nebo Jižní Ameriky. Nahlédneme do cizích kultur, zvyků a kuchyní. Natočíme třeba i dokumentární film anebo fotoreportáž. Vyrobíme si originální šperky z korálků. Uvaříme si oběd přímo na ohni. A mnohem víc!

Celý týden bude program probíhat od 9 do 16.00. Zajištěna bude chutná a zdravá dopolední i odpolední svačinka a oběd, který nám připraví v hotelu Marianeum.

Příměstský tábor Země na dlani

Určený dětem od 5 do 8 let proběhne 24.28. 8. 2020 a nabízí půldenní program.

Týden, který se bude nést v kreativním duchu. Planetu Zemi budeme mít často doslova na dlani, budeme tvořit výrobky, ze kterých budeme mít radost nejen my, ale i naše planeta. Zahrajeme si na hrdiny a ochránce a budeme se učit, jak být ohleduplní nejen k přírodě, ale i jeden k druhému a lidem okolo nás.

Celý program bude probíhat od 9 do 13.00. Zajištěna bude dopolední svačinka a oběd ve spolupráci s hotelem Marianeum.

Scházet se budeme v letní klubovně Young Caritas ve vinohradském Marianeu (Máchova 7, Praha 2). Máme k dispozici krásnou zahradu ve vnitrobloku a kdykoli nám to jen počasí dovolí, budeme na vzduchu. Díky podpoře z Ministerstva školství a Evropské unie je program bezplatný, vybíráme pouze příspěvek na stravování 500Kč/ týden za dítě, po přihlášení dostanete e-mailem instrukce k zaplacení.