Udělejme Vánoce o jeden úsměv šťastnější!
15. listopadu 2016 Z domova

Udělejme Vánoce o jeden úsměv šťastnější!

Matky s dětmi v nouzi v azylových domech prožijí o kapku hezčí svátky. Z každého zakoupeného balení 12 kusů sycených nápojů značek Coca-Cola, Fanta nebo Sprite v půllitrové lahvi poputuje od příštího týdne 12 Kč (bez DPH) na pomoc matkám s dětmi v nouzi. Charitní azylové domy budou moci díky tomuto daru nakoupit v předvánočním čase například potraviny, nápoje, hygienické potřeby, potřeby do domácnosti či lůžkoviny, a to přesně podle svých aktuálních potřeb.

Akce společností Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o. a MAKRO Cash & Carry ČR, s.r.o potrvá v období od 16. listopadu do 13. prosince 2016. Aktuální výši darované částky lze pravidelně sledovat na webové stránce darujmeusmev.cz. Poté dojde k nakoupení darů a jejich rozdělení do vybraných zařízení. 

„Naším hlavním cílem je udělat v předvánočním čase radost dětem a jejich maminkám, které budou svátky trávit v provizorních podmínkách. Ke spolupráci jsme si vybrali neziskovou organizaci Charitu ČR, která u nás provozuje přes 40 azylových domů pro matky s dětmi v tísni,“ vysvětlila myšlenku Romana Nýdrle, tisková mluvčí společnosti MAKRO Cash & Carry ČR, s.r.o.

Charita pomáhá matkám v nouzi ve všech českých a moravských regionech. Azyl poskytuje každoročně více než třem tisícům žen a jejich potomků. Vedle toho se rodinám s dětmi věnuje také v sociálních poradnách, nízkoprahových či krizových centrech nebo prostřednictvím služeb rané péče. Více se dozvíte na stránkách charita.cz/jak-pomahame. Více o její činnosti se dozvíte

Zapojit se do akce „Udělejte Vánoce o jeden úsměv krásnější“ můžete jednoduše v každé české prodejně MAKRO nákupem libovolného počtu 12ks balení půllitrových nápojů z řady Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola light, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Vanilla, Fanta pomeranč, Fanta Shokata, Fanta Madness, Fanta Zero, Sprite nebo Sprite Zero.


Plakátek:

Makro_rohlik_azylove_domy