Tři králové v aplikaci Melinda
4. ledna 2017 Z domova

Tři králové v aplikaci Melinda

Tříkrálovou sbírku můžete podpořit také prostřednictvím aplikace Melinda České spořitelny. Pro klienty České spořitelny představuje aplikace nejsnazší způsob, jak se zapojit. Stačí si Melindu zdarma stáhnout do svého telefonu a vybrat mezi aktuálními projekty Tříkrálovou sbírku.  

Přispívat můžete buď při každé platbě kartou, nebo jednorázově. Při platbě kartou volíte podobný princip, jako byste dávali spropitné. Předem si nastavíte míru zaokrouhlení každého vašeho nákupu v pětikorunách, desetikorunách, padesátikorunách atd. a také maximální výši svého měsíčního příspěvku. Po jejím dosažení už se další vaše platby nezaokrouhlují. Také jednorázové přispění je velmi snadné. Nevyplňujete žádné příkazy a symboly, pouze zvolíte částku pro Tříkrálovou sbírku a Melinda vše provede za vás. Všechny vámi darované peníze poputují beze zbytku na účet Tříkrálové sbírky. 

Příspěvky zaslané pomocí aplikace Melinda jsou daňově uznatelné. K používání aplikace potřebujete osobní účet u České spořitelny, aktivovanou službu Internetbankingu a operační systém Android (4.0 a vyšší) nebo iOS (7 a vyšší). Do Tříkrálové sbírky můžete své dary prostřednictvím aplikace zasílat až do konce února.

Více aplikace Melinda najdete zde.

Další způsoby, jak přispět do Tříkrálové sbírky zde.