Začíná Týden pro neziskový sektor 2021
19. dubna 2021 Z domova

Začíná Týden pro neziskový sektor 2021

Tradiční „veletrh neziskových organizací“ NGO Market se kvůli pandemii, stejně jako tomu bylo minulý rok, přesunul do virtuálního prostředí. Letošní NGO Market 2021 – Týden pro neziskový sektor bude probíhat od pondělí 19. dubna do pátku 23. dubna. 

Pro zájemce je připraven bohatý program. Každý den se konají debaty a workshopy s inspirujícími řečníky a moderátory, které jsou určeny pro zástupce neziskových organizací i širokou veřejnost. A Charita Česká republika bude při tom!

Letošním posláním Týdne pro neziskový sektor je skrze sérii odborných workshopů podpořit neziskové organizace v oblasti fundraisingu a v jejich úspěšném fungování. NGO Market bude zároveň pokračovat v informování široké veřejnosti prostřednictvím veřejných debat a pokračováním podcastu Mluvme spolu o oblastech působení neziskových organizací, způsobech, jak se každý může zapojit, i o tom, komu a jak tyto organizace pomáhají. Cílem je ukázat hodnoty neziskového sektoru a posilovat důvěru veřejnosti v nezastupitelnou roli neziskových organizací.

Pro aktuální informace sledujte web

NGO Market 2021

Foto: NGO Market