Charita Česká republika nesměla chybět na dostihovém dni v Chuchli
7. září 2021 Z domova

Charita Česká republika nesměla chybět na dostihovém dni v Chuchli

Nedělní Mezinárodní den charity jsme prožili na dostizích na pražském závodišti v Chuchli. Dostihový den byl tentokráte věnován charitě a účastnily se ho kromě nás i další organizace, které pomáhají různým skupinám potřebných.

V našem stánku jsme návštěvníkům závodiště a milovníkům koní představili širokou škálu služeb, které poskytujeme svým klientům. Lidé se zajímali především o zdravotní a sociální služby, dotazovali se rovněž na možnosti pomoci seniorům i dětem či na to, kde všude Charita Česká republika působí. Zájemcům jsme též měřili tlak, hladinu cukru v krvi a saturaci kyslíkem. Děkujeme všem, kterým není lhostejný osud těch, jimž pomáháme, a kteří přispěli do kasičky na naši domácí zdravotní péči. Výtěžek sbírky bude použit k zakoupení zdravotního vybavení pro naše sestřičky.

V neposlední řadě děkujeme pořadateli Chuchle Arena Praha za milé pozvání. Těší nás, že jsme byli mezi prvními, kteří spoluzakládali novou tradici. Ta pomůže rozšířit povědomí o tolik potřebné práci dobročinných organizací. Příští rok se těšíme na shledanou!