Sociální pracovník – analytik pro oblast legislativy

Místo výkonu: Brno nebo Praha
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: únor 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba:

I. Informace o pracovní pozici:

Název pozice: Sociální pracovník – analytik pro oblast legislativy
Nadřízení: Oddělení odborných agend
Očekávaná délka: Smlouva na dobu určitou (2 roky s možností prodloužení)
Místo výkonu práce: Česká republika (Brno a Praha, dle domluvy)
Výběrové řízení: ano

Charita Česká republika, oddělení odborných agend, hledá zkušeného/nou kolegu se zkušeností z oblasti sociální práce, který/á by se chtěla podílet na připomínkování legislativních procesů a realizaci projektu s celorepublikovým dosahem.

II. Organizační kontext:

Charita Česká republika je nezisková organizace, která podporuje klienty v ČR i v zahraničí. Organizace pomáhá nejpotřebnějším bez ohledu na jejich příslušnost k rase, národnost či náboženství. Charita Česká republika největším poskytovatelem sociálních a zdravotních služeb v ČR. Přehled všech zemí s projekty Charity ČR i ostatních arci/diecézních charit najdete na stránce www.charita.cz

III. Náplň práce:

  • zpracování nových projektů; odborné zastřešení projektů (zastupování odborného garanta)
  • spolupráce na zpracování průzkumů a analýz v sociální oblasti; prezentace jejich výsledků
  • spolupráce na připomínkování legislativních změn, národních strategií, apod.
  • účast na pracovních skupinách a konferencích v ČR i v zahraničí
  • zastupování sekretariátu CHČR na odborných kolegiích a pracovních skupinách

IV. Požadavky:

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách
  • 5 let praxe v oblasti poskytování sociálních služeb na pozici sociálního pracovníka nebo vedoucího pracovníka (očekává se zkušenost se zpracováním pravidel a postupů, kterými se řídí poskytování sociální služby)
  • znalost legislativy související s poskytováním sociálních služeb
  • výborná znalost anglického jazyka a MS Office
  • čistý trestní rejstřík
  • vítáno: zkušenost s metodickým vedením sociálních služeb, zkušenost s inspekcí kvality, zpracování evaluačních zpráv, analýz a dotazníků
  • ochotu pravidelně cestovat (místo výkonu práce Praha a Brno, dle domluvy)

V. Osobnostní předpoklady:

  • smysl pro týmovou práci, výborné komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost samostatné práce
  • respekt ke křesťanským hodnotám
  • analytické a kreativní myšlení

VI. Nabízíme:

  • zázemí organizace s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook, služební telefon
  • finanční ohodnocení 30 000 Kč

Uzávěrka přihlášek: 4. 2. 2017

Zájemce prosíme o zaslání profesního CV a motivačního dopisu. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

VII. Informace o pozici

Charita Česká republika, Vladislavova 1460/12, Praha 1 – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (výborná)
Benefity: mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Zařazeno: zdravotní a sociální péče
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: nezisková organizace

Tříkrálová sbírka 2019

Napište nám!

DotazNenašli jste na webu potřebné informace?
Máte pro nás vzkaz?