Pomáhejte doma i v zahraničí

Pomáháme všem potřebným bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. O naší podpoře rozhoduje jen jejich nepříznivá životní situace, a ne vzdálenost. Dokážeme být všude, kde je ohrožen život, zdraví nebo důstojnost člověka – a to právě díky vaší pomoci.

Tříkrálová sbírka

Vaše dary přispějí na pomoc nemocným, hendikepovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším potřebným lidem v regionech, v nichž sbírka probíhá. Desetina výnosu sbírky je každoročně určena na rozvojovou pomoc v zahraničí.

Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021

Začněte nový rok dobrým skutkem!

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a opatřením PES 5 zatím tři králové nemohou vyrazit na koledu do ulic. Tříkrálovou sbírku však můžete podpořit od 1. do 24. ledna návštěvou online koledy na tříkrálovém webu a darem do online kasičky, nebo přispět do pokladničky v charitních centrech, v kostelech, na úřadech a v obchodech ve vašem regionu. Pomůžete i darem na účet Tříkrálové sbírky či dárcovskou SMS. 

Jak můžete přispět

Tříkrálová sbírka 2021

Návštěvou on-line koledy

Až vám koledníci zazpívají on-line, přehrajte si požehnání od Mons. Suchára z Neratova, vyberte si dárek a podpořte, prosím, Charitu, která pomáhá ve vašem regionu (stačí vyplnit název města, obce nebo PSČ).

ON-LINE KOLEDA

Sdílejte koledu i na Facebooku nebo Instagramu jako každý správný KING.

SDÍLET SVÉ VIDEO

Tříkrálová sbírka

Převodem na sbírkový účet

 

66008822/0800 

VS 777

Tříkrálový koncert 2021

 Dárcovskou SMS

 

na číslo 87 777

ve tvaru

DMS KOLEDA
30, 60 nebo 90 

  • sledováním Tříkrálového koncertu v neděli 10. ledna 2021 od 18 hodin na ČT 1, na kterém vystoupí Michal Hrůza, Pokáč a další

Dobročinní

S vaší podporou pomáháme v různých zemích světa i v České republice. Členství v klubu Dobročinných představuje nejefektivnější způsob pomoci. Díky ní můžeme okamžitě řešit nouzové situace i rozvíjet dlouhodobé projekty, a to doma i v zahraničí.

Dobročinní

CHCI SE STÁT ČLENEM

 

Pomozte jinak

Kam dál?