Hezké prázdniny pro děti z azylového domu

Hezké prázdniny pro děti z azylového domu

Blíží se čas letních prázdnin, na které se těší hlavně školáci. Všichni ale nemají to štěstí, aby mohli trávit volné dny na prázdninových pobytech s rodiči nebo kamarády. Společně s Českou spořitelnou a Diecézní charitou Brno můžete pomoci dětem z Domova sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni, aby nemusely trávit léto jen v azylovém domě. Částka 10 000 Kč zaplatí dětem vstupy a dopravu na výlety do Dinoparku Vyškov, Aqualandu Moravia, zábavního parku Permonium Oslavany, westernového městečka Šiklův mlýn nebo do Moravského krasu. 

Díky dárcovské aplikaci Melinda České spořitelny nemusíte přemýšlet, jak přispět, komu se ozvat a co vyplnit. Melinda podporuje projekty neziskových organizací a jejím prostřednictvím nyní můžete potěšit i ty nejmenší klienty Domova sv. Markéty.

Jak můžete pomoci právě vy?

Stáhněte si aplikaci Melinda, najděte projekt „Prázdniny pro děti z azylového domu“ mezi těmi, na něž je aktuálně možné přispívat, a nastavte výši příspěvku. Pár drobných můžete poslat při každém nákupu, jako byste nechávali spropitné, stačí ve výchozím nastavení aplikace zvolit výši zaokrouhlení. Nastavení lze kdykoli změnit a stanovit můžete i maximální částku, kterou věnujete. Aplikace umožňuje také jednorázové dárcovství – nemusíte vyplňovat žádné platební příkazy ani variabilní symboly. Stačí mít osobní účet u České spořitelny, aktivovanou službu Internetbanking, platby kartou a chytrý mobilní telefon.

Více informací o dárcovské aplikaci Melinda naleznete zde.