Zástupce vedoucího Školicího střediska Marianeum

Místo výkonu: Praha
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: leden 2018
Výběrové řízení: Ano
I. Informace o pracovní pozici

Úvazek: 1,0
Smlouva na dobu určitou (1 rok s prodloužením)
Místo výkonu práce: Praha (Máchova 7, 120 00 Praha 2 – Vinohrady)

II. Organizační kontext

Charita Česká republika je největší nestátní poskytovatel sociálních a zdravotních služeb, zaměřující se na pomoc lidem se zdravotním postižením, seniorům, lidem v sociální či hmotné nouzi apod. Formou humanitární pomoci a rozvojové spolupráce pomáhá také v zahraničí. Je členem Caritas Europa a Caritas Internationalis.

Školicí středisko Marianeum nabízí konferenční a ubytovací prostory. Auly a učebny jsou vhodné pro pořádání konferencí, seminářů, školení, workshopů, kulatých stolů, setkání s partnery a další akce firem, neziskových organizací i státních institucí. Budova je částečně bezbariérová. K dispozici zahrada ve vnitrobloku.

III. Popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného a zodpovědného kolegu, který se bude vedle zastupování vedoucího střediska starat o strategický rozvoj školicího střediska.

IV. Náplň práce
  • Strategický rozvoj střediska (plánování, realizace)
  • Práce s rozpočtem
  • Zastupování vedoucího střediska v oblastech:
    • zabezpečení provozu střediska - správa objektu
    • zajišťování krátkodobého pronájmu
    • zajišťování ubytovací kapacity
    • zajištění občerstvení pro školení
    • zásobování
    • chod recepce
    • propagace střediska
    • vedení pokladny, fakturace

V. Potřebná kvalifikace a požadavky
  • alespoň středoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti hotelnictví
  • koncepční uvažování, schopnost strategického plánování
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativa
  • akceschopnost, tah na branku
  • proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem
  • komunikativnost a vstřícnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • základy AJ

VI. Nabízíme
  • Práci na samostatném projektu (strategie Marianea)
  • podpora vzdělávání, účast na charitativních akcích
  • zázemí organizace s dlouholetou tradicí
  • nástupní mzda 25 000 Kč, možnost prémií
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, služební telefon

Budeme se těšit na váš životopis a motivační dopis!

Obojí prosím zašlete na email veronika.bejdakova@charita.cz nebo jobs@caritas.cz.

Napište nám!

DotazNenašli jste na webu potřebné informace?
Máte pro nás vzkaz?