Individuální fundraiser/ka

Místo výkonu: Praha
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: únor 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • Komunikace s individuálními dárci – osobní i písemná
  • Práce s databází individuálních dárců
  • Podíl na přípravě fundraisingových kampaní (spolupráce s korporátním fundraiserem)
  • Výběr nástrojů individuálního fundraisingu v závislosti na potřebách jednotlivých kampaní
  • Implementace nástrojů, nastavení kampaní z hlediska měřitelnosti
  • Vyhledávání nových kreativních možností individuálního fundraisingu a aktivní získávání nových dárců
  • Znalost sociálních médií a orientace v oblasti marketingu (předpokládá se úzká spolupráce s oddělením komunikace)
  • Tvorba reportů

Co očekáváme:

  • Nadstandartní komunikační dovednosti
  • Slohovou zdatnost, perfektní ČJ
  • AJ alespoň na úrovni B1
  • Proaktivní přístup, chuť učit se novým věcem
  • Znalost nástrojů individuálního fundraisingu
  • Přehled v neziskovém sektoru
  • Zápal pro věc a loajalitu

Co nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP
  • Skvělý pracovní kolektiv
  • Pět týdnů dovolené
  • Zázemí největší neziskové organizace v ČR
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy

Těšíme se na Vaše životopisy!

Tříkrálová sbírka

Aktuální výtěžek
112 375 686 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Napište nám!

DotazNenašli jste na webu potřebné informace?
Máte pro nás vzkaz?