HR generalista/ka

Místo výkonu: Praha
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano

I. Informace o pracovní pozici

Úvazek: 1,0
Smlouva na dobu určitou (1 rok s pravděpodobným prodloužením)
Místo výkonu práce: Praha

II. Organizační kontext

Charita Česká republika je největší nestátní poskytovatel sociálních a zdravotních služeb, zaměřující se na pomoc lidem se zdravotním postižením, seniorům, lidem v sociální či hmotné nouzi apod. Formou humanitární pomoci a rozvojové spolupráce pomáhá také v zahraničí. Je členem Caritas Europa a Caritas Internationalis.

III. Popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného a samostatného kolegu na nově vzniklou pozici v oblasti HR managementu, který nastaví a následně plně zastřeší personální a HR procesy v rámci organizace.

IV. Náplň práce

  • nábor zaměstnanců (realizace výběrových řízení včetně selekce CV, kontaktování uchazečů, účasti na pohovorech)
  • nástupy nových zaměstnanců (příprava pracovní smlouvy, náplně práce, podklady pro mzdy, vstupní zaškolení, školení BOZP a PO aj.)
  • výstupy odcházejících zaměstnanců (exit interview, výstupní protokoly aj.)
  • vedení komplexní personální agendy (podpora při řešení pracovněprávních vztahů zaměstnanců a spolupracovníků, zajišťování pojištění zahraničních služebních cest, BOZP a PO, vedení a správa vnitřního informačního systému o zaměstnancích - termíny ukončení pracovních poměrů, typ úvazku aj.)
  • spolupráce se mzdovou účtárnou, správa modulu Personalistika v účetním systému Helios
  • evidence výstupů z adaptačních rozhovorů, pravidelných hodnocení zaměstnanců a exit pohovorů
  • plánování, realizování a evidence zaměstnaneckých školení
  • organizace teambuildingových aktivit, vánočního večírku, zaměstnaneckých průzkumů aj.

V. Potřebná kvalifikace a požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe v oblasti personalistiky a HR managementu alespoň 2 roky
  • čeština i angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem (alespoň B2)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, orientace na detail
  • aktivní přístup, ochota učit se novým věcem
  • komunikativnost a vstřícnost

VI. Nabízíme

  • možnost vybudování nové pozice v rámci organizace
  • spoluúčast na zajímavých mezinárodních projektech
  • podpora vzdělávání, konference, charitativní akce
  • zázemí organizace s dlouholetou tradicí
  • adekvátní platové ohodnocení
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, služební telefon

VII. Jak se přihlásit

Kvalifikovaní zájemci mohou posílat své přihlášky na e-mailovou adresu jobs@charita.cz. Přihláška musí obsahovat motivační dopis a aktuální životopis. Životopis musí obsahovat základní kontaktní informace (adresa, telefon, e-mailová adresa).

Jako předmět e-mailu uveďte název pozice „HR generalista/ka

Budeme se těšit na váš životopis a motivační dopis.

Napište nám!

DotazNenašli jste na webu potřebné informace?
Máte pro nás vzkaz?